دسته‌بندی نشده

تزریق ژل بهتر است یا چربی برای خط خنده؟

تزریق ژل بهتر است یا چربی برای خط خنده؟

امروز میخواهیم بگوییم تزریق ژل بهتر است یا چربی برای خط خنده ؟  برای کسب اطلاع بیشتر باما همراه باشید. یه هشدار خیلی کوچولو برای آن دسته از افرادی که خوش خنده هستند داریم. از قدیم می گویند که خنده بر هر درد بی درمان دعواست اما در اینجا خود خنده باعث ایجاد خطوطی بر روی صورت افراد می شود که جدا از آنکه در زیبایی افراد تاثیرگذار است  سن افراد را نیز بالاتر نشان می دهد. در اینجا برای رهایی از این خطوطی که به وجود آمده است دو راهکار که تزریق ژل و یا چربی می باشند را با معایب و مزایای آن ذکر می کنیم.

تزریق ژل و چربی برای خط خنده؟

خانم ها و آقایان خوش خنده و حتی با زیاد شدن سن افراد خطوطی در نواحی صورت به وجود می آید که خیلی خوشایند نمی باشند و برای رفع این خطوط ایجادشده توسط متخصصان این کار راهکارهای ارائه داده شده است که باعث شلوغی مطب های دکتر پوست و مو و زیبایی می شوند. روش های  که به بازار زیبابی برای رفع خطوط ایجادشده پیشنهاد می کنند تزریق ژل و تزریق چربی می باشند و حالا تزریق ژل بهتر است یا چربی برای خط خنده؟ مبحث مورد بحث ما می باشند که در مورد آن توضیح می دهیم.

تزریق ژل بهتر است یا چربی برای خط خنده؟

تزریق ژل

 کسانی که با تزریق ژل برای از بین بردن این خطوط ایجاد شده کنار آمده اند برایشان روش انجام چگونگی تزریق و مزایا و معایب آن را توضیح می دهیم. در واقع  ژل در زیر پوست فرد مورد نظر تزریق می شود و آن ماده تزریقی باعث افزایش حجم پوست می شوند و وقتی پوست حجیم می شود یک حالت کشسانی به پوست فرد وارد می کند و آن چین و چروک های که ما در اینجا خط خنده از آن نام می بریم را کمک به از بین بردنش می کند.

همه افراد در زندگی امروزی با بالا رفتن سن و کم آب خوردن و نیز به علت شغل بسیاری ازافراد که بیشتر در معرض اشعه های خورشید قرار می گیرند و حتی افراد سیگاری از این خطوط ایجاد شده در نواحی صورت خود رنج می برند. در این مورد  تزریق فیلر بهترین و مناسب ترین راه حل برای رفع این خطوط به وجود آمده می باشند.

 با تزریق ژل در واقع شما آن حجم از دست رفته به هر دلیلی که باعث ایجاد چین و چروک شده است را در زیر پوست خود جایگزین می کنید. ژل های که برای تزریق خط خنده به کار برده می شوند انواع مختلفی در بازار یافت می شوند اما پرکاربردترین ژل ها که بعد تزریق تاثیرگذاری بالاتری دارند می توان ژل های حاوی هیالورونیک اسید و یا کلاژن را نام برد ولی رایج ترین ژل های که برای تزریق خط خنده بیشتر به کار برده می شوند ژل های حاوی هیالورونیک می باشند.

مزایای تزریق ژل

 عدم واکنش منفی به چربی،  رفع عمیق ترین چین و چروک ها، ماندگاری طولانی تر، بدون نیاز به بیهوشی کامل، بدون نیاز به برش، هزینه مقرون به صرفه  و در زمان کوتاه و بعد از درمان و تزریق ژل احتیاجی به بستری شدن ندارد.

تزریق ژل بهتر است یا چربی برای خط خنده؟

تزریق چربی

 راه حل پیشنهادی دیگر برای خلاص شدن از خطوط ایجاد شده در نواحی صورت تزریق چربی می باشد. همه افراد نسبت به این روش سریع موضع می گیرند که وای نه عوارض دارد،  ما به شما می گوییم که اگر تزریق چربی توسط دکتر و فرد با مهارت در این امر و نیز در محیطی مناسب نظیر کلینیک های معتبر برای تزریق چربی انجام‌ شود به هیچ عنوان دچار عوارض نمی شوید بلکه با تاثیر و ماندگاری بالای آن شگفت زده نیزمی شوید

 چگونگی روش تزریق چربی

 با گذر زمان و افزایش سن افراد، پوست دیگر همانند زمان جوانی قادر به تولید کلاژن نمی باشند و همین کمبود کلاژن باعث ایجاد خشکی و بروز چین و چروک درنواحی صورت می شوند. برای رفع چین و چروک و حتی برای درست کردن گونه و قلوه ای کردن لب ها از تزریق چربی در صورت استفاده می کنند. تزریق چربی بدین صورت است که مقداری از چربی مورد نیاز برای تزریق را از چربی بدن خود فرد در نواحی مختلف بدن مثلا ران و پهاوها که دارای مقادیر زیادی چربی دارند  برداشته  می شود و به آن نواحی که مد نظر می باشد تزریق می کنند و به همین علت مواد تشکیل دهنده اش طبیعی می باشند.

این چربی برداشته شده از خود فرد توسط سوزن های مخصوص این کاربرداشته می شود، چربی مورد نظر را به منافذ پوست فرد وارد می کنند و این سوزن ها ممکن است بارها و بارها به منافذ پوست فرد وارد شوند و درهر بار تزریق مقداری چربی به پوست تزریق می شود و بلافاصله بعد از تزریق چربی از طریق خون رسانی به بافت پوست جذب می شوند.

مزایای تزریق چربی

  برای رفع چین وچروک خیلی عمیق، به صورت سرپایی، بی حسی موضعی و بدون نیاز به بیهوشی کامل فرایند تزریق چربی برای رفع خطوط خنده انجام می شود.

تزریق ژل بهتر است یا چربی برای خط خنده؟

توصیه های قبل از تزریق چربی

 برای آنکه با تزریق چربی موفقی روبه رو باشید بهتر است چندین توصیه خیلی ساده ولی کارآمد را قبل از روز تزریق انجام دهید.

  • 6 الی 5 هفته تا زمان تزریق چربی به نوشیدن آب بپردازید به علت آنکه با خوردن آب پوست آبرسانی می شود و همین نکته ساده برای روز تزریق مهم می باشد.
  • سیگاری های محترم از کشیدن سیگار و قلیان جدا خوداری کنید.
  • مصرف قرص آسپرین و داروهای ضد التهابی خود را به مدت 5 هفته قطع کنید به علت آنکه با مصرف این قرص ها میزان خون رسانی به بدن افزایش پیدامی کند و در حین تزریق دکتر را دچار مشکل می کند.
  • با یک برنامه ریزی جامع و کامل قبل ازتزریق چربی روز های بعد از تزریق را در خانه به استراحت بپردازید.

کلام آخر

برای هر چیزی راه حلی وجود دارد و برای برگشت زیبایی صورت و رفع چین و چروک های ایجاد شده در نواحی مختلف صورت، تزریق ژل و چربی به کمک  خطوط خنده می آید و با یک تزریق، دوباره صورت به حالت اولیه خود برمی گردد. همیشه با مشورت و کلینیک معتبر و حرفه ای برای تزریق اقدام کنید که بعد از آن دچار مشکلاتی نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *