دسته‌بندی نشده

بارداری و شیردهی بعد از لیفت سینه

بارداری و شیردهی بعد از لیفت سینه

اهمیت به زیبایی اندام متناسب در بین همه بانوان بسیار رایج است، چرا که آن ها دوست دارند همیشه خاص و منحصر به فرد باشند. یکی از کارهای زیبایی که اکثر بانوان دوست دارند آن را انجام دهند، لیفت کردن سینه ها می باشد. با توجه به زیبایی این عمل و تاثیرات آن در فرم دهی سینه ها، اکثر خانم ها می خواهند بدانند که بارداری و شیردهی بعد از لیفت سینه به چه صورت است.

توجه به بارداری و شیردهی بعد از لیفت سینه

مسئله بارداری و شیردهی یکی از مهمترین نکات در بین بانوان می باشد، که به نوعی همه بانوان در طول زندگی خود آن را تجربه می کنند. براین اساس، لیفت سینه یکی از کارهای زیبایی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. از آنجایی که سینه ها با گذر زمان، و با افزایش سن، شیردهی های قبلی و موارد این چنینی افتاده می شوند، اغلب بانوان ظاهر آن را دوست ندارند. به همین دلیل دوست دارند که به لیفت کردن آن ها بپردازند. اما نکته مهمی که در این امر وجود دارد، بارداری و شیردهی بعد از انجام عمل می باشد. بانوان می خواهند بدانند که آیا لیفت سینه در بارداری و شیردهی اختلالی ایجاد می کند یا خیر. به همین دلیل این مسئله که  بارداری و شیردهی بعد از لیفت سینه چگونه است ف ذهن بانوان را به خود درگیر کرده است.

آیا بارداری و شیردهی بعد از لیفت سینه امکان پذیر است؟

لیفت سینه عملی است که در آن موقعیت نوک سینه تغییر پیدا می کند و تا حد قابل توجهی بالاتر می رود. پس اگر جابجایی با دقت زیاد صورت نگیرد، باعث ایجاد اختلال در شیردهی می شود. بنابراین این کار باید به صورتی انجام شود که اتصال نوک سینه یا آرئولار با بافت داخلی سینه و غدد شیردهی قطع نشود. اگر این کار به درستی صورت بگیرد، بانوان به راحتی می توانند باردار شده و به نوزاد خود شیر بدهند. در واقع در این عمل نباید هیچ گونه آسیبی به مجاری شیری نوک سینه و بافت غددی سینه وارد شود.

بارداری و شیردهی بعد از لیفت سینه

عصب های سینه در شیردهی بسیار اهمیت دارند که باعث آزاد شدن پرولاکتین و اکسی توسین شده و در نتیجه باعث تولید شیر می شوند. بعد از لیفت در واقع احساس در نوک سینه کمتر می شود. بهتر است قبل از انجام این کار با یک پزشک متخصص مشورت کنید، تا دچار مشکل نشوید. پس در پاسخ به اینکه لیفت سینه در بارداری و شیردهی امکان پذیر است یا خیر، بهتر است بدانید که اگر این عمل به درستی صورت بگیرد، به راحتی می توانید این مرحله از زندگی را پشت سر بگذارید.

 چه کسانی کاندیدهای لیفت سینه هستند؟

لیفت سینه نوعی جراحی برای بالا بردن سینه ها می باشد، که باعث از بین بردن رفع افتادگی سینه ها می شود. بهتر است بدانید که با توجه به زیبا شدن سینه ها در این عمل، باز هم همه افراد کاندیدهای انجام آن نیستند. بنابراین تنها بانوانی می توانند برای انجام چنین عملی اقدام کنند که به هر دلیلی دچار افتادگی سینه های خود هستند. بارداری و شیردهی، تغییرات وزنی و افزایش سن و سایر موارد دیگر باعث افتادگی سینه ها می شوند که لیفت سینه در بالا کشیدن نوک سینه ها و زیبایی آن ها تاثیر به سزایی دارد. بنابراین این افراد با نظر پزشک خود می توانند برای انجام لیفت سینه اقدام کنند. تنها کافی است به یک جراح متخصص مراجعه کنید.

دوره نقاهت در لیفت سینه چقدر است؟

از آنجایی که در این عمل ممکن است مجاری پستان و رشته های عصبی دچار تغییر و جابجایی شوند، باعث ایجاد تغییر در نوک سینه ها می شود. به همین دلیل بهتر است بدانید که در افراد مختلف این دوره با بازه زمانی متفاوتی روبرو است. بنابراین برای آنکه بتوانید دوران نقاهت را به خوبی و به سرعت و در کیفیت خوب پشت سر بگذارید، باید به توصیه های پزشک خود توجه کرده و آن ها را به درستی پشت سر بگذارید.

آیا لیفت سینه دارای عوارض در دوران شیردهی می باشد؟

در برخی از موارد زمانی که فرد دارای پستان های حجیم باشد، این حجم سینه در دوران بارداری و شیردهی تشدید پیدا می کند و بیشتر می شود. در برخی از بانوان نیز با آسیب های غیر قابل جبرانی همراه است. به همین دلیل باید بتوان قبل از دوران بارداری برای کاهش حجم سینه ها اقدام کرد تا مشکلی ایجاد نشود. بنابراین بهتر است بدانید که لیفت سینه در دوران شیردهی مجاز نیست و باید قبل و یا بعد از گذشت زمان شیر دهی این کار را انجام دهید و برای آن به پزشک مراجعه کنید.

بارداری و شیردهی بعد از لیفت سینه

آیا لیفت سینه بعد از بارداری امکان پذیر است؟

از سخت ترین دوران زندگی هر زنی می توان به دوران بارداری و شیردهی اشاره کرد که در آن بدن با تغییرات زیادی همراه است. بنابراین اکثر بانوان دوست دارند که برای داشتن یک اندام منحصر به فرد، بعد از بارداری خود لیفت سینه را انجام دهند. اکثر بانوان به دلیل کاهش اعتماد به نفس خود بعد از بارداری سریعا دوست دارند لیفت سینه را انجام دهند. ولی بهتر است بدانید که بارداری و شیردهی دوران مناسبی برای لیفت سینه نخواهند بود. پس بهتر است که بعد از بارداری تا پایان شیردهی صبر کرده و سپس برای لیفت سینه اقدام کنید.

تنها بعد از دوران شیردهی است که می توانید به نتیجه مطلوب در لیفت سینه دست پیدا کنید. بنابراین اگر قصد انجام چنین کاری را دارید، می توانید قبل از تصمیم برای باردار شدن نیز این کار را انجام دهید. بهتر است برای لیفت سینه بعد از بارداری ابتدا با یک پزشک متخصص مراجعه کنید تا بتوانید یک عمل موفقیت آمیز را پشت سر بگذارید و یک اندام ایده آل داشته باشید.

کلام آخر

افتادگی سینه ها از مشکلات چالش برانگیزی است که اغلب بانوان بعد از بارداری و شیردهی به آن دچار می شوند. بنابراین یکی از راه های درمان افتادگی سینه ها، لیفت سینه است که باعث زیبایی و سفت شدن و بالا آمدن سینه های شما می شود. در این عمل بهتر است بعد از به اتمام رسیدن دوران شیردهی این کار را انجام دهید و دوران نقاهت را به صورت کامل پشت سر بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *