ژل چانه

ژل چانه

امروز افراد زیادی برای فرم دهی صورت خود به تزریق ژل روی آورده اند. با رشد علم و تکنولوژی امروزه این ژل ها می توانند روش موثری برای صورت باشد و جایگزین عمل ها شده است. این ژل ها هیچ گونه ضرری برای صورت نخواهد داشت. از مهم ترین تزریق های ژل می توان به ژل چانه اشاره کرد. که برای فرم دهی چانه بسیار روش مناسبی است.

شاید با خود فکر کرده باشید که زاویه سازی فکر چیست؟ و دقیقا چه کاری در این عمل انجام می‌دهند؟ پاسخ نسبتا کوتاهی را می‌توان به این سوال ارائه داد، در حالت کلی زاویه سازی فک به معنی رفع ایرادات فک و تغییر آن به شکل دلخواه و زیبا خود می‌باشد.

ژل چانه

امروز افراد زیادی برای فرم دهی صورت خود به تزریق ژل روی آورده اند. با رشد علم و تکنولوژی امروزه این ژل ها می توانند روش موثری برای صورت باشد و جایگزین عمل ها شده است. این ژل ها هیچ گونه ضرری برای صورت نخواهد داشت. از مهم ترین تزریق های ژل می توان به ژل چانه اشاره کرد. که برای فرم دهی چانه بسیار روش مناسبی است.

ژل چانه چگونه انجام می شود؟

همان طور که گفته شد این ژل برای فرم دادن به چانه به کار می رود. یعنی می توانید با پرکردن قسمت های لازم توسط پزشک به فرم دلخواه صورت خود برسید. این ژل مخصوصا برای خط فک و زاویه سازی چانه صورت می گیرد. داشتن یک خط فک برجسته می تواند مردان را زیبا و جذاب تر نشان دهد. در این نوع تزریق از انواع مواد مصنوعی و طبیعی استفاده می شود.

ژل چانه

این نوع تزریق مانند عمل نیست که زمان زیادی برای بهبود آن طی شود. بلکه در کمترین زمان می تواند بهبود یافته و بعد از درمان تاثیرات آن را در صورت خود احساس کنید.

شما می توانید برای انجام این تزریق به یک متخصص خاص مراجعه کنید تا در کلینیک های مجهز از خدماتشان استفاده کنید‌.

این تزریق ها معمولا با یک سوزن صورت می گیرد که توسط پزشک انجام می شود و معمولا هیچ گونه درد شدیدی ندارد. در برخی مواقع هم در انجام این نوع تزریق از انواع بی حس کننده ها مانند لیدوکائین استفاده می کنند.تا بدون این که اذیت شوید تزریق انجام بگیرد.

بعد از انجام ژل چانه مراقبت های زیادی لازم نیست زیرا این تزریق هم مانند عمل نیست که برای بهبود یافتن آن زمان زیادی سپری شود فقط این که بعد از انجام ژل باید یک سری نکات را رعایت کرد مثلا این که بعد از تزریق به محل آن دست نزنید و حدود ۲۴ساعت از انجام دادن کارهای سنگین خود داری کنید.

 صورت شما باید به هیچ عنوان در مقابل نور خورشید قرار نگیرد و محل تزریق را تمیز نگه دارید. اگر بعد از انجام ژل درد داشتید می توانید از انواع مسکن ها برای تسکین آن استفاده کنید. همچنین باید بدانید که نتیجه اثرگذاری این ژل ها تا چن روز قابل مشاهده نیست و بعد از مدت چند روز یا یک هفته می توانید تاثیرات آن را ببینید.

عموما برای هر فرد این سوال پیش می آید که ژل چانه یک روش ماندگار برای فرم چانه است. در این جا باید بدانید که نه تنها ژل چانه بلکه هرگونه تزریق ژل فقط در زمان معینی و مناسب با موادی که برای تزریق ژل استفاده شده ماندگاری دارد. عموما این تزریق ها تا حدود دو سال می تواند دوام داشته باشد و ماندگاری آن از بین خواهد رفت. مداوم بودن این ژل بستگی به نوع و برند موادی که برای شما استفاده می شود دارد. هرچه میزان کیفیت مواد ژل بالا باشد طبیعتا دوام و ماندگاری آن افزایش می یابد. ولی به طور کل می توان گفت این روش دائم نیست و باید طی چند سال یک بار در صورت نیاز و داشتن علاقه از آن استفاده کنید.

این روش برای افرادی که دارای چانه هایی آویزان و افتاده دارند مناسب است. که با انجام این تزریق می توانند چانه خود را برجسته و زیبا کنند و اعتماد به نفسشان بازگردد. زیرا چانه نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت دارد و یک خط چانه زیبا و زاویه فک می تواند به جذابیت صورت کمک زیادی کند. همچنین کسانی که دارای چین و چروک های زیادی در بافت چانه خود هستند نیز قابل استفاده است. 

اگر مشکل عقب رفتگی چانه دارید جای ناراحتی نیست می توانید با تزریق ژل به این قسمت به آن فرم و حالت بدهید. استفاده از تزریق چانه می تواند برای کسانی که مشکل آویزانی غبغب دارند مفید باشد. پس شما می توانید با تزریق ژل چانه به اصلاح کردن فرم صورت خود بپردازید. ژل چانه می تواند باعث سفت شدگی پوست و جلوگیری از علائم پیری و کمک به ظرات صورت را برای شما به ارمغان بیاورد.

تزریق ژل هیچ گونه عوارضی را به همراه ندارد. معمولا بعد از تزریق ممکن است شاهد کبودی، ورم، یا قرمزی در ناحیه تزریق  شوید که طی چند روز از بین خواهد رفت در غیر این صورت به پزشک خود مراجعه کنید تا دستورهای لازم را به شما بدهند. و برای کاهش درد ناشی از تزریق می توانید از کمپرس یخ در محل تزریق استفاده کنید. اگر پزشکی که تزریق می کند نتواند مسیر انتقال ژل را به خوبی پیدا کند این احتمال وجود دارد که چانه دچار کج شدگی شود.

  اگر از جای تزریق مراقبت نکنید ممکن است عفونت کند و دچار مشکل شوید‌. قبل از انجام تزریق از دارو ها یا کرم های موضعی استفاده نکنید تا هیچگونه مشکلی برایتان به وجود نیاید‌.  همچنین برخی از افراد ممکن است به موادی که در جهت تزریق استفاده می شود حساسیت داشته باشد که موجب می شود تا مدت ها پس از درمان نیز وجود داشته باشند. بعد از انجام تزریق نباید به جایی که تزریق شده دست زد ممکن است باعث تورم و همچنین آسیب به پوست شود که موجب می شود که بافت های صورت از بین بروند.

هزینه ژل چانه با استفاده از روش های پرکننده بسیار متفاوت است. زیرا بستگی به نوع و مدل ژلی که استفاده شده دارد. همچنین در این جا مقدار مصرفی ژل و همچنین سرنگ نیز می تواند در ایجاد یک هزینه برای فرد تاثیر گذار باشد. و حال باید بدانید پزشک چه مقدار هزینه ای در قبال انجام این تزریق از شما می گیرد و کلینیک زیبایی هم بابت انجام آن هزینه ای را از شما می گیرند. 

پس هزینه این نوع تزریق در هر فرد می تواند متفاوت باشد. تزریق ژل چانه یک روش تاثیرگذار برای جوان سازی پوست می باشد که در صورت انجام آن می توانید به نتیجه مطلوب خود برسید.

فرم درخواست مشاوره

درمان های مرتبط