هایفوتراپی

هایفوتراپی

هایفو مخفف کلمه انگلیسی high-intensiey Focused Ultrasound به معنای امواج متمرکزفراصوت با شدت بالا است. از هایفو برای تحریک کلاژن سازی، جوانسازی و لیفت در نواحی مختلف صورت و بدن استفاده میشود.

انواع مراقبت های پوست و زیبایی

روشهای بسیاری برای مراقبت پوست و مو و جوانسازی وجود دارد. هدف این روشها، بهبود ذخیره سلولی و کلازن و الاستین بافت نرم به ویژه درم، ترمیم درم و اپیدرم، بازسازی لایه چربی سطحی و بازسازی لایه پوستی، بهبود خورسانی و اکسیژن رسانی و بهبود عملکرد عضلات در برخی مناطق است. برای رسیدن به این اهداف از روشهای مختلفی استفاده می شود که برخی از آنها را در این مقاله برایتان شرح خواهیم داد.

فواید هایفو تراپی

کاهش چین و چروک پوست

سفت کردن و بهتر شدن قوام پوست

لیفت ابروها

لیفت کل صورت

سفت کردن ناحره غبغب و شلی پوست زیر چانه و بهبود فرم چانه

لیفت گردن و دکولته

لیفت بازو و لیفت شکم

انرژی امواج فراصوت باعث افزایش دما در لایه های مختلف پوست میشود لایه تحت تاثیر این انرژی وابسته به کارتریج مورد استفاده و عمق پرتاب امواج فراصوت متمرکز است این انرژی و آسیب کنترل شده آن باعث تحریک سلول سازی و کلاژن سازی در لایه مورد نظر می شود.

همه ی ما امواج فراصوت را از تصویربرداری سونوگرافی میشناسیم بی خطر و ایمن بودن این امواج طی سالیان متمادی در علم پزشکی ثابت شده است هایفو از این موضوع مثتثنی نبوده و روش موثر و ایمنی است. البته گاهی فرد ممکن است قرمزی و تورم احساس کند که طی چند روز برطرف می شود.

با توجه به میزان افتادگی پوست تعداد جلسات استفاده از هایفو طی یک سال، یک تا سه جلسه است که بعد از رسیدن به نتیجه دلخواه تا 2 سال ماندگاری خواهد داشت.

فرم درخواست مشاوره

درمان های مرتبط