لیفت ابرو بدون جراحی

لیفت ابرو

با پیشرفت تکنولوژی، بشر به دنبال راهی است که بدون جراحی و ایجاد زخم و جای بخیه در بدن، از روش های ساده تر و در عین حال موثرتر برای جوانسازی صورت و بدن استفاده کند. یکی از این روشها تزریق ماده ای به نام اندوپیل است. اندوپیل مانند مزوتراپی تزریق های متعدد و نسبتا بی درد و ایمن است که به دلیل تکنیک خاص تزریق و عمق تزریق باعث باز طراحی رشته های عضلانی شده، بدون افزایش حجم، سبب لیفت ناحیه تزریق شده می شود. تاثیر این تزریق ها سریع است و فرد بعد از 30 دقیقه متوجه این تغییرات می شود. ماندگاری آن بیش از یک سال است اما تزریق های پی در پی 6 ماهه ماندگاری آن را بیشتر می کند. توصیه می شود حداقل تا سه بار این تزریق ها تکرار شود تا کاملا اثرات آن ماندگار شود.

انواع مراقبت های پوست و زیبایی

روشهای بسیاری برای مراقبت پوست و مو و جوانسازی وجود دارد. هدف این روشها، بهبود ذخیره سلولی و کلازن و الاستین بافت نرم به ویژه درم، ترمیم درم و اپیدرم، بازسازی لایه چربی سطحی و بازسازی لایه پوستی، بهبود خورسانی و اکسیژن رسانی و بهبود عملکرد عضلات در برخی مناطق است. برای رسیدن به این اهداف از روشهای مختلفی استفاده می شود که برخی از آنها را در این مقاله برایتان شرح خواهیم داد.

با توجه به اینکه تکنیک تزریق سبب ایجاد قوام و لیفت در عضلات می شود، از این تکنیک در لیفت و بالا بردن هر عضله سطحی ای در بدن می توان سود برد.

با این تکنیک می توان لیفت ابرو یا لیفت شقیقه ایجاد کرد. با توجه به تکنیک تزریق و ایمن بودن آن، در کمتر از 10 دقیقه این کار انجام می شود و دوره نقاهت خاصی ندارد.

این تکنیک مانند دیگر مواد مزوتراپی عارضه خاصی ندارد. به دلیل تعداد تزریق بالا ممکن است کبودی یا درد خفیف در محل تزریق ایجاد شود که در عرض چند روز برطرف می شود.

مثل هر تزریق دیگری بهتر است فرد چند روز قبل از تزریق از خوردن داروهای خونریزی دهنده، سیر، چای سبز، ویتامین C و E و مواد محرک پرهیز کند. با توجه به اینکه ممکن است این تکنیک باعث ایجاد ادم و ورم در صورت شود بهتر است قبل از تزریق از مصرف کردن مواد محرک همچون نوشیدنی های الکلی و کافئین دار، مغزها به ویژه بادام زمینی خودداری کنند. 

فرم درخواست مشاوره

درمان های مرتبط