لیزر اندولیفت

لیزر اندولیفت

لیزر اندولیفت یک روش لیزر درمانی است که به عنوان پیشرفته ترین روش درمانی برای زیبایی پوست معروف است که در واقع یک درمان بدون چاقوی جراحی و بدون درد است که امکان تقویت بازسازی پوست و کاهش شلی پوست را فراهم می کند. از این روش درمانی در زیبایی و مراقبت از پوست برای درمان افتادگی و شل شدن پوست استفاده می شود. با ما تا انتهای مقاله همراه شوید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این روش درمانی کسب کنید.

میکرونیدلینگ

لیزر اندولیفت یک روش لیزر درمانی است که به عنوان پیشرفته ترین روش درمانی برای زیبایی پوست معروف است که در واقع یک درمان بدون چاقوی جراحی و بدون درد است که امکان تقویت بازسازی پوست و کاهش شلی پوست را فراهم می کند. از این روش درمانی در زیبایی و مراقبت از پوست برای درمان افتادگی و شل شدن پوست استفاده می شود. با ما تا انتهای مقاله همراه شوید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این روش درمانی کسب کنید.

میکرونیدلینگ چگونه کار می کند؟

لیزر اندولیفت یکی از روش های جوانسازی پوست و یک جایگزین نوآورانه و کم تهاجمی برای لیفت صورت بدون جراحی است که از انرژی لیزر برای سفت کردن پوست و کانتور چربی صورت با حداقل زمان از کار افتادگی استفاده می کند. این فناوری که توسط اندولیفت ایجاد شده است، بیش از یک دهه است که در ایتالیا مورد استفاده قرار گرفته است و به پزشک متخصص این اجازه را می دهد تا در نواحی کوچکتری مانند فستون ها، کیسه های چشم و قسمت پایین صورت و گردن از این روش برای درمان شل شدگی و افتادگی پوست این نواحی استفاده کند.

لیزر اندولیفت

در ابتدا بهتر است دلایل افتادگی پوست صورت و گردن را بدانید، البته با گذشت زمان، بافت های نرم صورت و گردن سست می شوند  که دلایل این افتادگی و شل شدگی مواردی از جمله افزایش سن، قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا صرفاً ژنتیک است.

 در همین حال، داربست استخوانی صورت شروع به جذب مجدد می‌کند، در حالی که ماهیچه‌های صورت ضعیف‌تر می‌شوند و در نتیجه حمایت ساختاری برای پوست و چربی‌های زیرین وجود ندارد. در صورت عدم درمان، ممکن است بیمار خسته، غمگین یا حتی عصبانی به نظر برسد حتی زمانی که روحیه خوبی دارد. به همین دلیل تکنیک های سفت کردن پوست مانند اندولیفت که برای سفت کردن پوست و بازسازی صورت توصیه می شود به این دلیل که این روش درمانی برای تقویت بافت صورت و گردن بسیار مفید خواهد بود.

درمان اندولیفت از لیزر 1470 نانومتری استفاده می کند و از طریق فیبرهای میکرواپتیکی یکبار مصرف  به نازکی مو  که به راحتی زیر پوست وارد هیپودرم سطحی می شود کار می کند. انرژی لیزر به طور انتخابی آب و چربی را هدف قرار می دهدکه به طور موثر چربی را ذوب می کند در حالی که تولید کلاژن را به طور همزمان تحریک می کند. این امر باعث جمع شدن فوری پوست و همچنین کاهش شلی پوست می شود. البته این روش درمانی طی بی حسی موضعی حدود 1 تا 2 ساعت طول می کشد.

 نتایج اندولیفت 3 تا 6 ماه طول می کشد تا به طور شل شدگی و افتادگی بافت درمان شود. درمان به لطف فیبرهای میکرو نوری یکبار مصرف خاص، نازک مانند یک مو انجام می شود که به راحتی در زیر پوست به هیپودرم سطحی وارد می شود. البته فعالیت اصلی  این روش ترمیم و سفت شدن پوست است که  به عبارتی موجب جمع شدن و کاهش شلی پوست  می شود.

این روش درمانی برای بافت صورت و گردن بسیار کارآمد است به این دلیل که این نواحی بیشتر دچار افتادگی و شل شدن پوست می شود. به همین منظور با استفاده از این روش  کل بافت صورت و گردن بازسازی می شود. علاوه بر این، با توجه به نتایج بدنی که می توانید به دست آورید، این روش درمانی برای برخی از نواحی بدن از جمله گلوتئوس، زانوها، ناحیه پری ران، قسمت داخلی ران و مچ پا نیز مفید می باشد.

همچنین ممکن است خونریزی برای افرادی که دارای اختلالات خونریزی هستند یا داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنند، خطر بیشتری داشته باشد از طرفی خطر عوارض جانبی جدی تری نیز مانند عفونت  و تغییر در رنگدانه های پوست نیز رخ خواهد داد که در طول درمان ممکن است به برخی از داروهای موضعی بدن واکنش نشان دهد.

در نهایت می توان بیان کرد که افرادی که دارای یک عفونت فعال پوستی، آکنه فعال، اسکار کلوئید و یا دارای یک پوست ناپایدار هستند می توانند از این روش درمانی بهره مند شوند. البته مراجعه به یک متخصص پوست که در این نوع روش‌ درمانی با تجربه است، به حداقل رساندن این عوارض ناشی از میکرونیدلینگ کمک می‌کند.

این روش نیازی به برش یا بیهوشی ندارد و هیچ نوع دردی ایجاد نمی کند البته نیازی به زمان ریکاوری نیست، بنابراین می توان در عرض چند ساعت به فعالیت های عادی بازگشت. مدت زمان روش درمانی لیزر اندولیفت بستگی به این دارد که چند قسمت از بدن نیاز به درمان دارد با این حال، فقط برای یک قسمت از صورت به عنوان مثال، واتل تا نیم ساعت و  برای کل صورت نیز این مدت فرق می کند.

از طرفی دستگاه های خانگی برای نفوذ به پوست قدرت ندارند، به این معنی که درمان های خانگی به اندازه نسخه های حرفه خیلی موثر نخواهند بود در واقع این مطلب به این معنی است که یک درمان خانگی پاسخ و نتایج محدودی خواهد داشت با این حال، حتی دستگاه های خانگی نیز جریان خون را افزایش می دهند که ممکن است به طور موقت پوست را روشن کند.

از مزیت های مهم روش درمانی لیزر اندولیفت این است که موجب بهبود و تقویت بافت افتاده می شود که با استفاده از این روش درمانی کارامد می توان افتادگی و شل شدگی بافت بدن را درمان کرد. از دیگر مزایای این روش می توان به مواردی همچون کم تهاجمی، بدون برش، بدون خونریزی، بدون هماتوم، دقت و ایمنی بالای درمان اشاره کرد.

قیمت لیفت صورت با جراحی سنتی ممکن است متفاوت باشد، البته بسته به وسعت ناحیه مورد نظر، سختی جراحی و کیفیت بافت‌ها. حداقل قیمت این نوع جراحی هم برای صورت و هم برای گردن به طور کلی حدود متغیر است و با توجه به نواحی مورد نظر در درمان قیمت نیز متفاوت می باشد. بعد از انجام این روش درمانی با توجه به تولید کلاژن بیشتر در بافت لایه های عمیق حدود چند ماه بعد از انجام این روش شاهد تاثیرات قابل توجه آن بر روی پوست خواهید بود.

 البته این مدت بعد از 6 ماه بعد از درمان مشاهده خواهد شد. همه نتایج پزشکی به شرایط پزشکی قبلی بیمار از جمله سن، وضعیت سلامتی، جنسیت بستگی دارد که می‌تواند بر نتیجه و میزان موفقیت یک روش پزشکی تأثیر بگذارد و این برای پروتکل‌های زیبایی نیز همین‌طور است

افتادگی و شل شدگی پوست صورت و گردن با افزایش سن و سایر عوامل به مرور زمان رخ خواهد داد شاید این نگرانی در بیشتر افراد مشترک باشد که ایا روش درمانی موثر برای مراقبت  و کاهش چین و چروک و سفتی بافت وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بیان  کنیم بله می توان با استفاده از روش درمانی لیزر اندولیفت برای کمک و تقویت بافت افتاده استفاده کرد. 

فناوری اندو لیفت یک درمان جراحی نیست، بلکه شامل یک نوک میکروفیبر است که سپس مستقیماً در زیر ناحیه افتادگی پوست قرار می گیرد که موجب افزایش تولید کلاژن در این نواحی می شود. البته این روش درمانی برای برخی از موارد نظیر شفاف سازی خط فک، اصلاح کیسه پلک پایین، لیفت ابرو، سفت کردن خطوط دور گردن، سفت شدن پوست و تجزیه چربی  نیز موثر است.

لیزراندولیفت یک روش لیزر درمانی است که به عنوان پیشرفته ترین روش درمانی برای زیبایی پوست معروف است  که در واقع یک درمان بدون چاقوی جراحی و بدون درد است که امکان تقویت بازسازی پوست و کاهش شلی پوست را فراهم می کند. از این روش درمانی در زیبایی و مراقبت از پوست برای درمان افتادگی و شل شدن پوست استفاده می شود. این روش درمانی برای بافت صورت و گردن بسیار کارآمد است به این دلیل که این نواحی بیشتر دچار افتادگی و شل شدن پوست می شود.

 به همین منظور با استفاده از این روش  کل بافت صورت و گردن بازسازی می شود . علاوه بر این، با توجه به نتایج بدنی که می توانید به دست آورید، این روش درمانی برای برخی از نواحی بدن از جمله گلوتئوس، زانوها، ناحیه پری ران، قسمت داخلی ران و مچ پا نیز مفید می باشد. برای دستیابی به نتیجه مطلوب باید از یک پزشک متخصص زیبایی کاربلد در این زمینه کمک بگیرید تا این روش درمانی را هر چه بهتر انجام دهد بدون اینکه عوارض ناخوشایندی برای شما رخ دهد.

فرم درخواست مشاوره

درمان های مرتبط